2. vježba: TIPKALO

Potrebni elementi: tipkalo, žaruljica, baterija, robotičko sučelje koje spajamo na računalo preko USB kabla, USB kabel, kabel za napajanje.

 

Potrebno je postaviti tipkalo i žaruljicu na elemente za slaganje kako bismo osigurali stabilnost svih elemenata koje koristimo u ovoj vježbi te ih pravilno povezati sa sučeljem (tipkalo i žaruljicu). Zadatak: kada pritisnemo tipkalo, žaruljica svijetli; kada tipkalo nije pritisnuto, žaruljica ne svijetli.


Dodaj komentar

Ocijenite sadržaj stranice:

Broj posjeta

1
Online

Nedjelja, 29 Siječanj 2023 05:10
Powered by CoalaWeb

Slanje materijala

 

Pozivaju se svi nastavnici općeobrazovnih i strukovnih predmeta u osnovnim i srednjim školama da se uključe u rad portala te nam pošalju svoje materijale za e-učenje, koje ćemo potom objaviti na našim stranicama.

 

Materijale šaljite na e-mail sdresu: eskola.ict4scf@gmail.com