Hrvatski jezik - kviz

 Riješite zabavni kviz i ponovite i utvrdite gradivo iz jezika.

Kviz se može koristiti za utvrđivanje, ponavljanje i vježbu gradiva o glagolskim vremenima.Glagolska vremena obrađuju se u 6. razredu. Ova asocijacija može se koristiti kao vježba prije provjere znanja o glagolskim vremenima i kao kratki podsjetnik i pregled obrađenig gradiva. Učenici rado igraju igru asocijacija jer je zanimljiva i poticajna.Kod učenika se razvijaju kognitivne sposobnosti uočavanja i povezivanja pojmova te zaključivanja ne temelju istih. 

 

Materijal izradila: Elvira Vujčić, OŠ E. Kumičića, Slatina

 


Dodaj komentar

Ocijenite sadržaj stranice:

Broj posjeta

3
Online

Petak, 05 Lipanj 2020 04:03
Powered by CoalaWeb

Slanje materijala

 

Pozivaju se svi nastavnici općeobrazovnih i strukovnih predmeta u osnovnim i srednjim školama da se uključe u rad portala te nam pošalju svoje materijale za e-učenje, koje ćemo potom objaviti na našim stranicama.

 

Materijale šaljite na e-mail sdresu: eskola.ict4scf@gmail.com