W. Shakesepare: Romeo i Julija - 8. razred

O Romeo, Romeo... Jesi li shvatio/la ovo djelo provjeri u zabavnom kvizu.

Igra se može koristiti nakon čitanja djela za cjelovito čitanje za provjeru razumijevanja pročitanoga, može se koristiti u uvodnom dijelu sata. Uz pomoć ove igre učenik prepoznaje elemente dramskoga teksta, primjenjuje književnoteorijska znanja: dijalog, monolog, čin, prizor, dramski sukob.

 

 

Materijal izradila učiteljica hrvatskog jezika Ivana Strupar, OŠ Eugena Kumičića, Slatina


Dodaj komentar

Ocijenite sadržaj stranice:

Broj posjeta

3
Online

Srijeda, 27 Rujan 2023 21:28
Powered by CoalaWeb

Slanje materijala

 

Pozivaju se svi nastavnici općeobrazovnih i strukovnih predmeta u osnovnim i srednjim školama da se uključe u rad portala te nam pošalju svoje materijale za e-učenje, koje ćemo potom objaviti na našim stranicama.

 

Materijale šaljite na e-mail sdresu: eskola.ict4scf@gmail.com