Ivana Brlić Mažuranić, Priče iz davnine - 6. razred

Igra je namijenjena za provjeru razumijevanja djela za cjelovito čitanje, Ivane Brlić Mažuranić, Priče iz davnine, uz zadatke koje učenici obavljaju tijekom čitanja djela.

Zadatci se mogu zadati na početku mjeseca, a učenici ih mogu obavljati tijekom i nakon čitanja djela. Uz pomoć ovih zadataka učenik temeljna književnoteorijska obilježja bajke, prepoznaje temu, prepoznaje pozitivne i negativne likove, razvija sposobnosti fantazijskog mišljenja.

Link na Sway: https://sway.office.com/GXQjaC8WA5rsgqmh?ref=Link

 

Materijal izradila učiteljica hrvatskog jezika Ivana Strupar, OŠ Eugena Kumičića, Slatina


Dodaj komentar

Ocijenite sadržaj stranice:

Broj posjeta

7
Online

Nedjelja, 28 Svibanj 2023 06:08
Powered by CoalaWeb

Slanje materijala

 

Pozivaju se svi nastavnici općeobrazovnih i strukovnih predmeta u osnovnim i srednjim školama da se uključe u rad portala te nam pošalju svoje materijale za e-učenje, koje ćemo potom objaviti na našim stranicama.

 

Materijale šaljite na e-mail sdresu: eskola.ict4scf@gmail.com