Automatsko preimenovanje fotografija

Kako biste od snimljenih fotografija stvorili animirani niz, potrebno je prvo sve fotografije pregledati, zatim ih složiti prema odgovarajućem redoslijedu (i izbaciti neuspjele fotke), a zatim ih u nekom od programa složiti u animiranu cjelinu.

Većina programa fotografije u animirani slijed slaže prema njihovom imenu, pa je jako bitno da sve fotografije u imenu sadrže brojeve koji se nastavljaju jedan na drugi. Kako biste velikom broju fotografija dodijelili potrebna imena možete se poslužiti uputama u ovom videu i uštedjeti si vrijeme. :)

.be

 

Materija izradila: Nikolina Jurić, Grafička škola u Zagrebu


Dodaj komentar

Ocijenite sadržaj stranice:

Broj posjeta

6
Online

Nedjelja, 28 Svibanj 2023 06:46
Powered by CoalaWeb

Slanje materijala

 

Pozivaju se svi nastavnici općeobrazovnih i strukovnih predmeta u osnovnim i srednjim školama da se uključe u rad portala te nam pošalju svoje materijale za e-učenje, koje ćemo potom objaviti na našim stranicama.

 

Materijale šaljite na e-mail sdresu: eskola.ict4scf@gmail.com