Google dokumenti

Uz pomoć Google dokumenata možete pisati, uređivati i surađivati ma gdje se nalazili. I to besplatno.

Google dokumenti omogućavaju vam izradu tekstualnih dokumenata, tablica, upitnika, prezentacija i drugih dokumenata te njihovo dijeljenje s jednom ili više osoba kako biste mogli i zajednički raditi na tim dokumentima. Sve dokumente spremate na Google serveru, dakle u oblaku i dostupni su vam bilo gdje u svijetu, samo vam je potreban pristup internetu i Google korisnički račun.

 

Više o upotrebi Google Docs aplikacije možete naučiti iz donjeg dijagrama.

 


Dodaj komentar

Broj posjeta

3
Online

Četvrtak, 18 Srpanj 2019 15:25
Powered by CoalaWeb

Slanje materijala

 

Pozivaju se svi nastavnici općeobrazovnih i strukovnih predmeta u osnovnim i srednjim školama da se uključe u rad portala te nam pošalju svoje materijale za e-učenje, koje ćemo potom objaviti na našim stranicama.

 

Materijale šaljite na e-mail sdresu: eskola.ict4scf@gmail.com