Instagram - što i kako?

  Kako biste se bolje upoznali s Instagramom, popularnom društvenom mrežom za dijeljenje fotografija, i na taj način upoznali jedan novi svijet, unaprijedili svoj posao ili bili u kontaktu s prijateljima, proučite našu novu infografiku. 

 

  


Dodaj komentar

Comments

#1 Ana 2014-09-10 17:14
Sadržaj je super za moju mamu, kako ja već koristim Instagram, ovo ću pokazati njoj, kako bi ga i ona koristila na svom mobitelu.

Broj posjeta

4
Online

Petak, 05 Lipanj 2020 02:51
Powered by CoalaWeb

Slanje materijala

 

Pozivaju se svi nastavnici općeobrazovnih i strukovnih predmeta u osnovnim i srednjim školama da se uključe u rad portala te nam pošalju svoje materijale za e-učenje, koje ćemo potom objaviti na našim stranicama.

 

Materijale šaljite na e-mail sdresu: eskola.ict4scf@gmail.com