PowToon

Jesu li Vam dosadile standardne prezentacije? Želite li svojim učenicima pružiti zabavnije učenje? Tada je PowToon alat za Vas.

PowToon je besplatan online alat za izradu prezentacija, ali naravno nudi i Premium pakete uz pretplatu. No besplatna verzija pruža Vam sasvim dovoljno materijala za izradu kvalitetnih prezentacija, ali u trajanju samo do 5 min. Prezentaciju u besplatnoj verziji ne možete snimiti na svoje računalo, ali ju možete postaviti na Youtube. Pogledajte sljedeći kratki primjer.

Prezentaciju izradila : Sanela Jukić, OŠ E. Kumičića, Slatina

Dodaj komentar